Užtikrinti negalią turinčių žmonių transporto priemonių parkavimą prie Vilniaus geležinkelio stoties

Pasirinkus kelionę traukiniu ir savo transportu atvykus į geležinkelio stotį, negalią turinčiam asmeniui ne visada pavyksta pasinaudoti neįgaliesiems skirtomis parkavimo vietomis. Vilniaus geležinkelio stotyje yra 2 neįgaliesiems skirtos parkavimo vietos, kurios dažnai būna užimtos.

Šiuo metu negalią turinčių atvykstančiųjų srautas „Lietuvos geležinkelių“ grupei priklausančios keleivių vežimo bendrovės „LG Keleiviams“ nėra reguliuojamas ir susietas su vidiniais įmonės procesais. Atsižvelgiant į stoties rajone ribotą nemokamų parkavimo vietų skaičių, neįgaliesiems skirtos vietos dažnai būna užimtos kitų keleivių ar jų pasiimti atvykusių asmenų.

Taip pat, į geležinkelio stotį atvykęs keleivis su individualiaisiais poreikiais turi informuoti bendrovės „LG Keleiviams“ Informacijos centro darbuotojus apie atvykimą, kad galėtų gauti reikiamą pagalbą.

Iki 2024 m. turi būti įrengti „pagalbos mygtukai“, kuriuos paspaudus, ateitų aptarnaujantis personalas. Siekiant atitikti keleivių su negalia poreikius, būtina išanalizuoti užsienio valstybių gerąsias patirtis ir įvertinti tinkamiausią priemones ir lokacijas šiai paslaugai suteikti. Siekiama įvertinti priemones ir būdus, lokacijas įrengti „pagalbos mygtukus“ keleiviams su individualiaisiais poreikiais.

Jeigu turite klausimu apie iššūkį, palikite komentarą žemiau.

Categories

Leave a Reply

Required fields are marked

logo-3

Susisiekite!

2020 visos teisės saugomos
Sukurta 3tm.lt

Skip to content