Maršruto planavimas

Situacija ir galimas sprendimo būdas: 

Vilniuje vis dar yra vežimėliu nepravažiuojamų sankryžų, t.y. kuomet atvažiuoji, išlipi, tau reikia patekti į kitą gatvės pusę, o galimybės pravažiuoti su vežimėliu nėra. Vadinasi turi lipti atgal į autobusą, troleibusą ir važiuoti į kitą stotelę, kurioje jau pravažiuoti gatvę pavyks, taip prailginant kelionės laiką. Maršruto planuoklis, vienas iš sprendimo būdų, kuris turėtų atsižvelgti į tokius dalykus, kaip infrastruktūriniai miesto trūkumai/ kliūtys ir pasiūlyti maršrutą, padėsiantį pasiekti kelionės tikslą. Maršruto planuoklis –  įrankis galintis sugeneruoti maršrutą be kliūčių judėjimui mieste.

Požeminių perėjų keltuvai, kurie neveikia, irgi yra kliūtys. Būtų labai naudinga matyti tai savo maršrute. Taip pat, neveikiantys keltuvai patys greitai praneštų apie tai, kad jie neveikia. Pranešimas apie neveikiantį keltuvą/ liftą turėtų būti lengvas vieno mygtuko paspaudimas. Kitas iš sprendimo būdų – daviklis, galintis sekti statistiką kiek kartų buvo naudojama per dieną, jei parą nėra pakilimų/nusileidimų – pranešimas nueitų į techninės priežiūros centrą.

Maršruto planuoklis galėtų įvertinti žemagrindes transporto priemones ir pasiūlyti optimalų maršrutą, suskaičiuoti kelionės laiką. Šiuo metu žemagrindžiai autobusai, troleibusai yra pažymėti bendrame visų viešojo transportorto priemonių grafike, planuodamas kelionę turi susižiūrėti persėdimus į kitą žemagrindį autobusą ar troleibusą atskirai. Ilgesne kelionė su daugiau persėdimų yra tikras iššūkis planuojantis kelionę.

Categories

Leave a Reply

Required fields are marked

logo-3

Susisiekite!

2020 visos teisės saugomos
Sukurta 3tm.lt

Skip to content